Przejdź do treści

Zdjęcia będą wykonywane raz  w tygodniu, nie rzadziej niż co 7 dni i tylko dzieciom, których rodzice /opiekunowie prawni dostarczyli do Klinicznego Centrum  stosowny wniosek. Możecie go pobrać z naszej strony (poniżej  w plikach do pobrania), w punkcie informacyjnym znajdującym się na parterze szpitala lub z Pododdziału Patologii Noworodków.

Wypełniony wniosek należy dostarczyć do Klinicznego Centrum (analogicznie jw.) do punktu informacyjnego szpitala, Pododdziału Patologii Noworodków, bądź skan uzupełnionego wniosku wysłać na adres: inawrot-szczepanik@ginekologia.opole.pl

Po jego weryfikacji, raz w tygodniu, otrzymacie od nas zdjęcia Waszego dziecka.

 

Ważna informacja: 

Powyższa sytuacja, brak możliwości zostania z dzieckiem,  dotyczy przede okoliczności, gdy pacjenci po zakończeniu hospitalizacji zostają wypisani do domu, natomiast ze względów zdrowotnych dziecko ponownie wraca do szpitala lub urodzone w innym szpitalu zostaje przywiezione do Klinicznego Centrum. Wówczas dziecko jest przyjmowane, ale już bez mamy. W związku z epidemią nie ma możliwości odwiedzania pacjentów, nawet przez mamy Swoich dzieci. Zdarzają się również sytuacje, gdy ze względu na długi czas hospitalizacji dziecka (kilka tygodni, a nawet miesięcy) zostaje ono w szpitalu, natomiast mama wraca do domu. W pozostałych przypadkach, czyli po urodzeniu dziecka, gdy mama zostaje  z nim w szpitalu aż do wypisu, mamy mogą przebywać ze swoimi dziećmi, karmić je i przytulać.

Poinformowali o nas:

O powiecie INFO

Opole24  

Radio Doxa 

Gazeta Wyborcza – Opole 

Nowa Trybuna Opolska

Radio Opole

TVP Opole

 

Aktualność dodana przez: Iwona Nawrot-Szczepanik (2020-04-21 13:18:27) , zredagowana przez: Iwona Nawrot-Szczepanik (2020-07-08 12:56:15)
Data wydarzenia : 2020-04-21
Data publikacji : 2020-04-21

Pliki do pobrania